Sevgililer Günü’nde hangi parfüm hediye edilir ?
Sevgililer Günü yaklaştı ve hangi hediyeyi alacağınızla ilgili hala bir fikriniz yok mu?
Panik yapmayın, hala zamanınız ve size vereceğimiz birbirinden güzel önerilerimiz var.
İpuçlarını takip ederseniz, sevdiğiniz kişiye çok beğeneceği bir parfüm alabilirsiniz.


Hangi parfümü seviyor.
Sevdiğiniz kişinin her zaman kullandığı parfümle ilgili bir fikriniz varsa işiniz kolay.
Aynı parfümü ya da benzer notalarını içeren bir hediye aldığınızda ne kadar sevineceğini bir düşünün.Stilini takip edin.

Diyelim ki parfümünün adını bilmiyorsunuz ama sevgilinizin stiliyle ilgili oldukça fikir sahibisiniz. Buradan da başlayabiliriz.
Nasıl giyindiğini bir düşünün.Spor mu giyinir, klasik mi? Nasıl bir günlük stili var? Her zaman etek ceket veya kravat takmak zorunda olduğu bir işe mi gidiyor,
yoksa neşeli canlı özgür olacağı bambaşka bir iş ortamı mı var? Öğrenci de olabilir ya da belki şu anda çalışmıyordur. Bunların hepsi stili ile ilgili size bir fikir verir.
Ciddi bir iş yerinde daha az baharatlı, sade kokular tercih edilebilir. Spor yapan biri daha fresh ve taze kokulardan hoşlanabilir.
Okyanus esintileri, narenciye kokuları, çiçek kokuları aktif ve dinamik insanlara çok yakışır. Bakımlı olmaya çok mu özen gösteriyor?Ne güzel!
Kendine oldukça güvenen bir sevgiliniz var ve ona parfüm hediye alırken biraz daha cesur olabilirsiniz.
Butiksosyetik.com.tr sitemizin deneyimli uzmanları size aradığınız güçlü kokuları önerebilirler.
Fakat unutmayın, kendinize değil sevdiğiniz kişiye koku arıyorsunuz. Sizin de seveceğiniz bir koku olması konusunda haklısınız ama onun beğenilerini de gözden kaçırmayın.